Liczba produktów: 8
Sortowanie:
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Stabilizacja tak/nie: nie
  • Średnica filtra [mm]: 67
  • Do matryc: pełnoklatkowych i APS-C
Obiektyw  Lumix S 20-60 mm f/3.5-5.6 gwarantuje dosyć nietypowy zakres ogniskowych. Jest nieco szerszy i dłuższy w porównaniu do klasycznych fotoreporterskich, konkurencyjnych obiektywów. Dzięki temu daje możliwość realizacji większej ilości różnorodnych ujęć. Wersja w zastępczym opakowaniu, która jest jednak nowa i identyczna jak obiektyw w oryginalnym pudełku.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Stabilizacja tak/nie: nie
  • Do matryc: pełnoklatkowych i APS-C
Kompaktowy i lekki obiektyw o uniwersalnej ogniskowej, zapewniający światłosiłę f/2.5. Wykorzystuje cichy, precyzyjny i szybko działający silnik AF STM. Zaawansowana konstrukcja optyczna, w której skład wchodzą 1 soczewka ED, 3 elementy o wysokim indeksie dyfrakcji oraz jedna soczewka asferyczna gwarantuje wysokiej jakości obrazy.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Stabilizacja tak/nie: nie
  • Średnica filtra [mm]: 52
  • Do matryc: pełnoklatkowych i APS-C
Szerokokątny obiektyw, który świetnie sprawdzi się w trakcie fotografowania i filmowania krajobrazów czy scenerii miejskich. Może współpracować z aparatami z matrycami pełnoklatkowymi. Jego waga wynosi zaledwie 152 g. Minimalny dystans ostrzenia wynosi tylko 18 cm.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
  • Stabilizacja tak/nie: nie
  • Do matryc: pełnoklatkowych i APS-C
Panasonic Lumix S 14-28 mm f/4-5.6 OEM to szerokokątny zoom o zaawansowanej konstrukcji optycznej z funkcją makro, który cechuje się uszczelnioną konstrukcją. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas fotografowania i filmowania dzięki szybkiemu, precyzyjnemu i cichemu AF oraz płynnej przysłonie. Kompaktowa budowa, niska waga i niezmienna długość pozwalają na łatwe wykorzystanie go z gimbalami.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Panasonic LUMIX S 28-200 f/4-7.1 Macro O.I.S. to jeden z najmniejszych i najlżejszych tego typu zoomów. Oferuje optyczną stabilizację obrazu O.I.S. i funkcję makro zapewniającą maksymalne powiększenie 0,5x. Układ optyczny obejmuje 1 soczewkę asferyczną, 4 soczewki ED i 1 soczewkę UHR, które dają znakomitą jakość obrazu w całym zakresie zoomu. Model ten doskonale sprawdza się także w czasie filmowania.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Obiektyw o klasycznej, standardowej ogniskowej 50 mm i dużej światło sile f/1.8. Dzięki tym parametrom zapewnia wszechstronne zastosowanie - także w wideo. Posiada uszczelnioną obudowę, która zapewnia odporność na działanie pyłu, kurzu, wilgoci i mrozu.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Teleobiektyw zoom z popularną ogniskową 70-200 przeznaczony do pełnoklatkowych, bezlusterkowych aparatów Panasonic. Doskonała stabilizacja optyczna pomaga w uzyskaniu ostrych zdjęć odległych obiektów a uszczelniona obudowa pozwala na bezpieczne fotografowanie w plenerze. Świetna konstrukcja optyczna składająca się m.in z soczewek ultra niskodyspersyjnych i asferycznych zapewnia obraz o profesjonalnej jakości. Dzięki okrągłej, 9-listkowej przysłonie gwarantuje atrakcyjny efekt bokeh.
0/10 (0 opinii) Napisz opinię
Viltrox AF 27 mm f/1.2 Nikon Z to obiektyw o ogniskowej 27 mm, który z matrycą APS-C daje kąt widzenia odpowiadający ogniskowej 40 mm dla matrycy pełnoklatkowej. Dzięki temu staje się obiektywem zapewniającym pole widzenia zbliżone do standardowej ogniskowej, co sprawia, że jest niezwykle uniwersalnym narzędziem. Zastosowano w nim wysokiej jakości, zaawansowaną optykę, która obejmuje 5 soczewek HR, 2 elementy ED i wielowarstwowe powłoki Nano HD. Cichy silnik AF STM pozwala na używanie tego obiektywu także podczas filmowania.

Porady

Jaki obiektyw kupić do filmowania?

 Przygotowaliśmy dla Ciebie garść porad oraz wybraliśmy kilka modeli, którymi powinieneś się zainteresować.

Obiektyw macro. Co musisz wiedzieć przed zakupem?

Szukasz szkła do makrofotografii? Zastanawiasz się który obiektyw da Ci największa zbliżenia? Jesli lubisz robić zdjęcia kwiatom, owadom, biżuterii, koniecznie to przeczytaj!

Jaką ogniskową wybrać? Lepszy szeroki kąt czy teleobiektyw?

Dowiedz się, co to jest ogniskowa oraz kiedy warto sięgnąć po obiektyw 24 mm a kiedy po 100 mm.